تماس با ما

تماس با ما                                               :Contact Us

banner-services

 

ایران

Image result for ‫پرچم ایران‬‎

دفتر فروش: 216 20 888 21 98+

sales@myorangesun.com

خدمات پس از فروش: 496 22 883 21 98+

service@myorangesun.com

منابع انسانی: 182 22 883 21 98+

Email: hr@myorangesun.com

آدرس دفتر مرکزی:

تهران- خیابان قائم مقام فراهانی – روبروی خیابان مشاهیر – کوچه بهادری ج پلاک 8 طبقه همکف – کد پستی 1585963715

نمایندگی انحصاری باتری
myorangesun@
نمایندگی انحصاری باتری
09121443890

 

 

 

 

 


Other Nationality:


England

Image result for ‫پرچم انگلستان‬‎

Email:contact@myorangesun.com

۴۴۷۵۳۹۲۶۹۰۲۱+ :Tel

website:www.myorangesun.com


Sweden

Image result for ‫پرچم سوئد‬‎

Email:sweden@myorangesun.com

۴۶۷۳۹۶۰۱۵۲۸+  :Tel


Iran

ادرس دفتر مرکزی شرکت رایا سیستم‬‎

Sales
Call (+98) 021-88820216 , press 3 for wholesale, press 4 for your industrial design and customization needs
Email: sales@myorangesun.com

Customer Service
Email: service@myorangesun.com

Human Resources
Email: hr@myorangesun.com

Headquarter
NO.8,First Floor, Bahadori St, Ghaem magham-e- Farahani St. Tehran, Iran

Tel: (+98) 021-88820216

 Instagram:  @myorangesun

Telegram:    09121443890


Turkey
Image result for turkey flag

FABEL ELEKTRIK

Email:turkey@myorangesun.com
Address: FABEL ELEKTRİK MAHMUTBEY MAH.KARAOĞLANOĞLU CAD.CAMİ SOKAK NO:22/1 BAĞCILAR İSTANBUL

Tel:+905320505349

website:www.fabelelektrik.com


Italy

Image result for ‫پرچم ایتالیا‬‎

Email:italy@myorangesun.com

Tel:+393404596700

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *