خانه

 

ما برای هر وسیله باتری تخصصی آن را به شماپیشنهاد می دهیم بخاطر این می توانیم ضمانت بدهیم

تمام گروه رایا سیستم فقط تلاش دارد اجناس با کیفت و شایسته هموطنان عزیزمان را ارائه نماید و توجه داشته باشیم به موضوع ربطی

به کشور سازنده (چین و آلمان و کره و ژاپن ….) و یا برند (………..) ندارد . مهم انتخاب ما و شما هست که چقدر علاقه به کیفیت و قیمت و برند میدهیم.

آیا کیفیت مهم هست؟ یا قیمت ؟ و یا برند . مجموغه ما تلاش دارد که کیفیت و قیمت مناسب را برای همه دوستان مهیا کند تا ببینید جایگزین بهتر

هم وجود خواهد داشت.

 

Image result for telegram logo png                                                                              myorangesun@

Image result for telegram logo png                                     join to telegram

از باتری بیشتر بدانیم:

مزایایی باتری های آلکالاین نسبت به باتری های زینک
-شدت وقدرت تخلیه بالاتر
– مقاومت داخلی کمتر وثابت تر
-هزینه تخلیه در ساعت اقتصادی تر
-زمان نگهداری بهتر وبیشتر
-مقاومت بیشتر در برابر تخلیه مداوم وشیب مناسب تخلیه
-طول عمر بیشتر

باتری های قلمی که پرمصرف ترین باتری هاست از باتری های زینک شروع شده و تا آلکالاین پریمیوم (Premium Alkalain) باتری میرسد.

تا به حال فکر کردید باتری فابریک ریموت تلوزیون شما وقتی  1 سال راحت کار میکند پس چرا بعد از تعویض باتری دیگر بعد از 2 ماه ریموت شما تو سری خور میشود؟

آیا باتری که خرید میکنید را از لحاظ وزن فقط با حس دستتان مقایسه با باتری  اولیه تلوزیون خود کرده اید؟

آیا ورژن باتری را مطالعه کرده اید که چه چیز بوده شما چه چیزی را خریداری کرده اید.

شکل زیر فقط از لحاظ نوع ساخت برای شما توضیحاتی از باتری های ارزان 30 سال پیش که زینک باتری هستند و قیمت بسیار ارزان از قیمتی که شما میخرید ؛تا باتری های ورژن اولترای آلکالاین (Ultra Alkalaine) را دارد که کمتر خریداری میشود .

با مطالعه کم دیگر باتری درست تری را با هزینه پایین تر خریداری میکنیدو این موضوع ربطی به مارک ندارد  مارک های معروف اصولا تکنولوژی 30 سال پیش را تولید نمیکنند و فقط نوع تقلبی دارندو بخاطر این موضوع ما فکر میکنیم برندی خیلی خوب هست این در صورتی هست که ممکن است آن برند هم ورژن بالاتر هم داشته باشد و ما چون باتری زینک فقط در بازار خریداری کردیم  باز هم بهترین را انتخاب نکردیم.

با ما باشید ما سعی خواهیم کرد به روز ترین باشیم.

 

 

battery orange sun

10عدد باتری زینک  برابر یک باتری premiume

7 عدد باتری زینک برابر یک باتریUltra

حالا شما ببینید چند بار و چند عدد باتری معادل چیست؟؟؟